ÖSS 2010 BAŞARIMIZ %53     ÖSS 2011 BAŞARIMIZ %59 

ÖSS 2012 BAŞARIMIZ % 59       

 
BAŞARININ SIRRI
ÖRNEK BİR  LİSE
GURURLUYUZ...MUTLUYUZ...
      SEVGİ VE BİLGİNİN PAYLAŞILDIĞI      GAZİ ANADOLU LİSESİ,
GELECEĞİMİZİN TEMELLERİNİ ATMAYA DEVAM EDİYOR...

2012 ÖSS(YGS-LYS) SINAVINA KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

          SIRA NO

ADI

SOYADI

MUTLI

PROGRAM ADI

1 AYŞE ŞENTÜRK ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU) Mühendislik-Mimarlık Fakültesi/Çevre Mühendisliği
2 HANDE CANGÜRGEL ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İÖ)
3 BUSE YAZICI ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Didim Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İÖ)
4 EREN EKİZ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
5 ECEM KURT ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi
6 ALP HEPDÜZYOL ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Didim Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İÖ)
7 ZEYNEP CERİTLİOĞLU ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi (İÖ)
8 SİMGE SEMERCİLER ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
9 EMİNE ACAR ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Yenipazar Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)
10 ORÇUN SAYDAM ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Didim Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri (İÖ)
11 BAHAR DİKMEN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Sultanhisar Meslek Yüksekokulu/İnsan Kaynakları Yönetimi (İÖ)
12 ARDA TÜRKÖZÜ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN) Karacasu Memnune İnci Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)
13 ÖZGE AYTAV AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR) /Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
14 YASEMİN AKSU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA) /Alanya İşletme Fakültesi/Turizm İşletmeciliği (İÖ)
15 YAĞMUR ÖZVAROL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) /Açıköğretim Fakültesi/Dış Ticaret (Açıköğretim)
16 ÖZKAN ACUN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) /Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)
17 DERYA TAŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) /İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi (Açıköğretim)
18 MERT CANSIKAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları (Açıköğretim)
19 OĞUZHAN AKKIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Tarih (Açıköğretim)
20 RİFAT KÖSEOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi (Açıköğretim)
21 SERKAN SABAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/İktisat (Açıköğretim)
22 HAKKI UTKU AKYAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
23 UMUT AKYAY ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
24 DİLARA BALTACI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)
25 EGE KİREÇCİBAŞI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
26 MELEK ELBİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Bankacılık ve Sigortacılık (Açıköğretim)
27 ÜLKÜ KOÇ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
28 FEVZİ OKAN SIYPAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi (Açıköğretim)
29 MUHAMMED EZHER AYDIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Dış Ticaret (Açıköğretim)
30 DENİZ YENİCE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) ktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
31 EMRE AYDIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi (Açıköğretim)
32 MUHAMMET YÜCESAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/İşletme Yönetimi (Açıköğretim)
33 FATMA AFŞİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)
34 OZAN BİNGÖL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (Açıköğretim)
35 NEZİR GÖKHAN ERÜLKEN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/İşletme Yönetimi (Açıköğretim)
36 CANSU YARIN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Felsefe (Açıköğretim)
37 SİMGE ÖZER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Aİşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
38 TUĞSAN İŞLER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
39 EMİNE ÖZER ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) /Açıköğretim Fakültesi/Sosyoloji (Açıköğretim)
40 BETÜL KESKİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Sosyoloji (Açıköğretim)
41 KADİR HACIOĞLU ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
42 MELİKE YAMAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (UOLP-Leeds Metropolitan)
43 BERAT PİLATİN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
44 ÖZTAN ILGAR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)
45 NERMİN ÇILGA FİLİZ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)
46 CAN EKECAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)
47 ZEYNEP ŞİMŞEK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR) Açıköğretim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)
48 TUĞBA KOÇAK ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)           Açıköğretim Fakültesi /Türk Dili ve Edebiyatı (Açıköğretim)
49 UMUT ATAKAN ÖZŞENOL ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/ Açıköğretim Fakültesi/Turizm ve Seyahat Hizmetleri (Açıköğretim)
50 MELİS SARI ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/ Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)
51 CANSU EZGİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ /Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi/Leh Dili ve Edebiyatı
52 DOĞANCAN BİNGÖL ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ/Ardahan  İnsani Bilimler ve Edebiyat Fakültesi/Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları
53 CANSU KALE BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/ İletişim Fakültesi/Görsel İletişim (%50 Burslu)
54 EMRE BÜŞRA YILMAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik
55 DİLEK UZUN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği
56 ESRA DURAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /Eğitim Fakültesi/Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
57 ONUR CEVAT UYSAL CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)
58 EBRU TÜRKYILMAZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /Kırkağaç Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
59 BERKİN ÖZHAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
60 SEVNUR GÜLCÜ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
61 ÇAĞAN CAN METE CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Akhisar Meslek Yüksekokulu/Pazarlama
62 EFE CAN PİGEY CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Turgutlu Meslek Yüksekokulu/İnşaat Teknolojisi
63 REZZAN ÇAĞIL LAMA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)
64 BUSE DEMİRTAŞ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
65 YAĞIZ KAPLAKARSLAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
66 CAN SERDÖNMEZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Mühendislik Fakültesi/Malzeme Mühendisliği
67 ZELİHA SİMTEN KALAK CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
68 DİDEM EKTEM CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Demirci Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)
69 SEDA KAHRAMAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Kula Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ)
70 MERVE KAYA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA) Mühendislik Fakültesi/Malzeme Mühendisliği
71 SEBAHAT YILMAZ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ Kula Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (İÖ)
72 MÜGE ALTINYAY CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik
73 BUSE SEYHAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)
74 OĞUZHAN BURAK ÖZTAŞ CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ)
75 OZAN UZARAS CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik
76 İHSAN CAN ŞENGÜR CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
77 YAĞMUR YAZICI CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
78 HACER YILMAZ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS) Edebiyat Fakültesi/Antropoloji (İÖ)
79 ÇAĞLAR ENGİN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/ Mühendislik Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İÖ)
80 MACİT CAN EREGÜLER ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ /Biga Meslek Yüksekokulu/Kooperatifçilik
81 SİNAN ŞATIR DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA) Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik
82 BERKAY SAYAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ)
83 BATUHAN MERDİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Mühendislik Fakültesi/Jeoloji Mühendisliği (İÖ)
84 ASLIHAN ARI DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ)
85 TAYLAN TAŞKIN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Edebiyat Fakültesi/Arkeoloji (İÖ)
86 TAYFUN TETİK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik Fakültesi/Maden Mühendisliği (İÖ)
87 BURAK DÖNMEZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İzmir Meslek Yüksekokulu/Yerel Yönetimler
88 AYBÜKE İMER DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
89 İSMAİL TOLGA DENGİZ DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik Fakültesi/Jeofizik Mühendisliği
90 İLKNUR AKPINAR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Buca Eğitim Fakültesi/Kimya Öğretmenliği
91 BÜŞRA ÇALIK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Fen Fakültesi/İstatistik (İÖ)
92 EZGİHAN TOKAT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Torbalı Meslek Yüksekokulu/Geoteknik
93 ELÇİN UMUT DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (İÖ)
94 METEHAN KAPLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (İÖ)
95 MELİS ÖZKAYA DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Fen Fakültesi/Kimya
96 EDA BODUR DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Fen Fakültesi/İstatistik (İÖ)
97 ZARİFE BARIN DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) Tavşanlı Meslek Yüksekokulu/Lojistik (İÖ)
98 SEDEF İNCEOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) Hisarcık Meslek Yüksekokulu/İnsan Kaynakları Yönetimi (İÖ)
99 CANSU KAĞITCIOĞLU DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA) Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ)
100 DİBA KICA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ KÜTAHYA İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
101 OĞUZ ALTINBAŞ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Astronomi ve Uzay Bilimleri
102 KEREM YAMAN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
103 ÖZLEM YILMAZ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Biyoloji
104 AHMET GÜNEY EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Tire Kutsan Meslek Yüksekokulu/Su Ürünleri
105 ÇAĞLA GÜLAĞALAR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Ege Meslek Yüksekokulu/Meyve ve Sebze İşleme Teknolojisi
106 BUSE ENÇ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Matematik (İÖ)
107 MELİS YÜNLÜ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği
108 ELİF KARCI EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Kimya
109 ÖMER GÜLER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Matematik
110 AYDIN GÜNDÜZ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı
111 ECE TAŞKIN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Kimya (İÖ)
112 BUSE BİLGİLİ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen Fakültesi/Kimya
113 TUANA GÜLER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Fen Fakültesi/Matematik (İÖ)
114 EVCAN KALFA EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Ziraat Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
115 ONUR ÖZDEMİR EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Çeşme Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu/Konaklama İşletmeciliği (İÖ)
116 GAMZE ERDENER EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Ziraat Fakültesi/Süt Teknolojisi
117 BUSE ÖZHAN EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Ziraat Fakültesi/Peyzaj Mimarlığı
118 NAZLICAN KARAMUK EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji
119 ŞEYDA YILMAZ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
120 İLAYDA KARAVAŞ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
121 ÜLKER CİNER GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (%25 Burslu)
122 HALİL ÇETİNKAYA GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji
123 ERKİN YAYNIK GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
124 CEM ERDOĞAN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (%25 Burslu)
125 YİĞİT BAKIRLI GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
126 DUYGU SEZER GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Endüstri Mühendisliği
127 BERFİN ERDOĞAN GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi
128 MERT SARIGÜL GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (%25 Burslu)
129 AYBARS YELKENBİÇER GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (%25 Burslu)
130 ŞAFAK YILMAZ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%25 Burslu)
131 TOLGUNAY KARADAĞ GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)
132 PELİN ŞENTÜRK GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (%25 Burslu)
133 MELİS GİRİTLİ GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE) /İşletme ve Ekonomi Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (%75 Burslu)
134 BUSE BABUR GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE) Uygulamalı Sosyal Bilimler Yüksekokulu/Bankacılık ve Finansman (%75 Burslu)
135 ÖZGE MEVA DEMİRÖZ IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) /Mühendislik Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
136 SILA CEMRE ÇAKAR İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ  İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (%50 Burslu)
137 İLAYDA OKTAY İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik (İngilizce) (Tam Burslu)
138 ECE BUDAK İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Malzeme Bilimi ve Mühendisliği (İngilizce)
139 HELİN SELEN YÜZEN İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ/ İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ/Turizm Fakültesi/Turizm İşletmeciliği (İngilizce)
140 GİZEM AKMAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)
141 TİLBE YAĞCI İZMİR ÜNİVERSİTESİ Mühendislik ve Bilgisayar Bilimleri Fakültesi/Yazılım Mühendisliği (%25 Burslu)
142 ANIL BERKAY UYAR İZMİR ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
143 CANSU SARIÖZKAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
144 DOĞUKAN GÜL İZMİR ÜNİVERSİTESİ /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%25 Burslu)
145 BERK OKUR İZMİR ÜNİVERSİTESİ İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
146 MERCAN ZEYNEP TEMOÇİN İZMİR ÜNİVERSİTESİ İletişim Fakültesi/Sinema ve Dijital Medya
147 NOYAN BAYMAN İZMİR ÜNİVERSİTESİ Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Görsel İletişim Tasarımı (%50 Burslu)
148 GÜNEŞ SARA ASLANYÜREK İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ /Fen Fakültesi/Kimya (İngilizce)
149 RAMAZAN ÇALIŞKAN İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce)
150 AHMET ŞEN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ /Safranbolu Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)
151 EZGİ POLAT KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme
152 KAAN ÇELİK LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKE) /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (Tam Burslu)
153 EFE BIKMAZ MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Siyasal Bilgiler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
154 LEYLA DEMİR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR) /Gölhisar Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)
155 KÜBRA GÜLTEKİN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ /Muğla Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ)
156 ANIL BUĞRA SAVAŞ MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ İçmeler Turizm Meslek Yüksekokulu/Turizm Animasyonu
157 SEZGİ GÖRKEM MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ (HATAY) /Denizcilik Meslek Yüksekokulu/Lojistik
158 NİHAT ONUR TUTUCU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik
159 BELİT ERDEM ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) /Hukuk Fakültesi (%25 Burslu)
160 DİDEM GÜNEŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) /Çivril Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık
161 CAN DOĞRUÖZLÜ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Mobilya ve Dekorasyon (İÖ)
162 DENİZ TURAL PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ) Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih (İÖ)
163 BURCU ÖZENÇ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) /Akşehir Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
164 SÜMEYRA TEMURTAŞ SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA) Sağlık Bilimleri Fakültesi/Sağlık Yönetimi (İÖ)
165 UMUT GÜNGÖRDÜ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Isparta Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (İÖ)
166 BURAK DİLMAÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Mühendislik Fakültesi/Çevre Mühendisliği (İÖ)
167 SADIK EMRE DURMUŞ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği
168 KAAN DOĞAN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) /Senirkent Meslek Yüksekokulu/Lojistik (İÖ)
169 GÖKCAN KILINÇ SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) /İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Turizm İşletmeciliği
170 HAZAL TARBA ŞİFA ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik
171 ŞÜHEDA DİNDAR UŞAK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Kimya Mühendisliği
172 DEMET DİLENÇ UŞAK ÜNİVERSİTESİ Meslek Yüksekokulu/Yerel Yönetimler
173 EMRE ÖZDEMİR UŞAK ÜNİVERSİTESİ Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği (İÖ)
174 SULTAN YAMIK UŞAK ÜNİVERSİTESİ /Ulubey Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri
175 BURAK KAYA UŞAK ÜNİVERSİTESİ Meslek Yüksekokulu/Yerel Yönetimler (İÖ)
176 MUHAMMET AY UŞAK ÜNİVERSİTESİ/ Eğitim Fakültesi/Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
177 YAĞMUR ÇELİK UŞAK ÜNİVERSİTESİ/İ ktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)
178 KADİR BARIŞ ÖZMEN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) Denizcilik Meslek Yüksekokulu/Deniz Ulaştırma ve İşletme (%50 Burslu)
179 BÜŞRA ATAMAN YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA) /Sağlık Bilimleri Fakültesi/Hemşirelik (Tam Burslu)
180 MUSTAFA BURAK DOĞANAY YALOVA ÜNİVERSİTESİ /Mühendislik Fakültesi/Kimya ve Süreç Mühendisliği
181 DAMLA YILKAN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)
182 İLAYDA DEMİRBAŞ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) /Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce)
183 ÖZGE PEKŞEN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mimarlık Fakültesi/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce)
184 BARIŞ BAYRAM YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) ktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Turizm İşletmeciliği (İngilizce) (%50 Burslu)
185 BÜŞRA BASU YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Meslek Yüksekokulu/Gıda Teknolojisi (%50 Burslu)
186 BURUÇ GENÇLER YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
187 IŞIN SÖNMEZIŞIK YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce)
188 ONUR EPER YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Meslek Yüksekokulu/Lojistik
189 EYLÜL YÜCEL YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji (İngilizce)
190 TUĞRA ATAKİŞİ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İletişim Fakültesi/Görsel İletişim Tasarımı (İngilizce) (%25 Burslu)
191 TANSEL VOLKAN DEMİRELİ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Turizm İşletmeciliği (İngilizce) (%25 Burslu)
192 YAĞIZ TÜRKBEY GÖRGÜLÜ YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%25 Burslu)
193 HANDE KALYONCU YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce) (%25 Burslu)
194 GÖZDE ÇOBAN YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Mimarlık Fakültesi/Mimarlık (İngilizce)
195 BERİL BAŞALOĞLU YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ Sanat ve Tasarım Fakültesi/Film Tasarımı (%25 Burslu)
196 MELİS MANİSALI YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/ İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)
197 CAN TÜRKKAN YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%50 Burslu)
198 FATMA BİLGE ŞİMŞEK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) /İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı

 

 
 

2011 ÖSS GURUR TABLOMUZ

2011 ÖSS SINAVINA KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

          SIRA NO

ADI

SOYADI

PROGRAM ADI

1.      

HÜSEYİN KAAN

MUTLI

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Lojistik (Açıköğretim)

2.      

ELİF

SAKALLI

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Buca Eğitim Fakültesi/Türkçe Öğretmenliği (İÖ)

3.      

GÜLŞAH

DÜZGÜN

SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/İstatistik

4.      

KÜBRA

ÇAĞATAY

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)/Senirkent Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi

5.      

ANIL DENİZ

TOKMAK

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ (KKTC-LEFKOŞA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (%50 Burslu)

6.      

AYŞE

SARI

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Ahmetli Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık (İÖ)

7.      

MELİS

CANASLAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Malzeme Mühendisliği

8.      

GİZEM BÜŞRA

YENİCE

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

9.      

UTKU

GÜROL

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Mühendislik Fakültesi/Malzeme Mühendisliği

10.   

YAĞMUR ECEM

DAĞTAŞ

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)

11.   

DAMLA

KARABABA

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Kurumları İşletmeciliği (Açıköğretim)

12.   

EZGİ

ÖZSOY

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

13.   

TUĞÇEM

YALÇIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Radyo ve Televizyon Programcılığı (Açıköğretim)

14.   

MEHMET

TETİK

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Yenipazar Meslek Yüksekokulu/Emlak ve Emlak Yönetimi

15.   

ALİ KÜRŞAT

TEK

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce) (%25 Burslu)

16.   

BÜŞRA

SARI

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (İÖ)

17.   

ALİ EMRE

ERDOĞDU

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/İnşaat Mühendisliği (İÖ)

18.   

CENGE

ATEŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/İktisat (Açıköğretim)

19.   

SEREN

KÜÇÜKKARA

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Psikoloji

20.   

CAN

DEVECİ

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Fen ve Edebiyat Fakültesi/Sanat Tarihi

21.   

EYÜP CAN

KARASU

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Maliye (Açıköğretim)

22.   

KAAN

SARIÇOBAN

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/İşletme ve Ekonomi Fakültesi/Uluslararası İşletmecilik (%50 Burslu)

23.   

GİZEM

ERDOĞAN

KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Felsefe

24.   

TUĞBA

ÇABUK

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

25.   

AYŞE MERVE

ORALKAN

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık

26.   

GAMZE

GÖGEN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)

27.   

DOĞA

KARATAŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

28.   

ELİFCAN

ONGURLAR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İletişim Fakültesi/Sinema ve Televizyon (İngilizce)

29.   

UĞUR

SEVER

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği

30.   

MELİH

GAZİOĞLU

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

31.   

OSMANCAN

GÜNÇ

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya

32.   

EZGİ

GEZER

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Buca Eğitim Fakültesi/Kimya Öğretmenliği

33.   

İREM

AYDIN

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

34.   

ZEYNEP

ÇAM

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

35.   

SUZAN

TURAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)

36.   

YİĞİT

ÇULA

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Makine Mühendisliği (%25 Burslu)

37.   

EDA

BİLİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Kamu Yönetimi (Açıköğretim)

38.   

EZGİ

BIYIKLI

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İngilizce)

39.   

ARDA

AKÇAY

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

40.   

DİCLE

KANATKIRAN

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (%25 Burslu)

41.   

GÖZDE

ÖZKAFACI

AMASYA ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Matematik

42.   

AYŞEGÜL

SÖNMEZ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

43.   

AYKUT

ALABAY

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Buca Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği

44.   

ELİF NAZ

ALP

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu/Sigortacılık ve Risk Yönetimi

45.   

ESRA

SÜRBEHAN

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Balıkesir Meslek Yüksekokulu/Pazarlama (İÖ)

46.   

CAN ERSEN

AKKAN

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği

47.   

NAZLI BAHAR

ÖZBEN

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret

48.   

SERTAÇ

YURT

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Lojistik Yönetimi

49.   

TOLGA

AKGÜL

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman

50.   

BULUTCAN

ARADIR

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)

51.   

ÖZGE

KAHRAMAN

KAPADOKYA MESLEK YÜKSEKOKULU (NEVŞEHİR)/Kapadokya Meslek Yüksekokulu/Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

52.   

BATU

BENİCE

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (%25 Burslu)

53.   

MEHMET TUĞRUL

KARTALER

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Denizcilik Fakültesi/Denizcilik İşletmeleri Yönetimi (İngilizce)

54.   

TUĞÇE

TURHAN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%50 Burslu)

55.   

AYBARS

ÖZCAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Ahmetli Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ)

56.   

CEMAL

TUNÇER

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

57.   

TÜRKÜM SİMAY

TÜRKBEN

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Edebiyat Fakültesi/Arkeoloji (İÖ)

58.   

BÜŞRA

İLERİAT

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ)

59.   

EZGİ

TAŞ

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret

60.   

MERVE

SÜLLÜOĞLU

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği (İÖ)

61.   

ÖYKÜ

SOYASLAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)/Edebiyat Fakültesi/Arkeoloji

62.   

DOĞUŞ

BİLGE

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

63.   

TANER

İLHAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Spor Yönetimi (Açıköğretim)

64.   

HANDE

OKYAY

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İletişim Fakültesi/Medya ve İletişim

65.   

ELİF

EDİBALİ

 

66.   

ÇİSEL

ÇAKIROĞLU

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%25 Burslu)

67.   

MELİKE

SOYTOK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

68.   

AYCAN

ERDOĞAN

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Beşeri Bilimler Fakültesi/Psikoloji (%50 Burslu)

69.   

KADRİYE

SAYAN

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Ortaköy Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı

70.   

GİZEM

KUTLU

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (İÖ)

71.   

BURCU

BAYRAKTAR

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Hemşirelik Yüksekokulu

72.   

AYŞEGÜL

KARAMAN

GÜLHANE ASKERİ TIP AKADEMİSİ (ANKARA)/Hemşirelik Yüksekokulu

73.   

DOĞA

DANACI

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Turgutlu Meslek Yüksekokulu/Makine (İÖ)

74.   

MELİS

CEYLAN

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

75.   

PINAR

VURAL

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)

76.   

MUKADDER

TOPRAK

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Hukuk Fakültesi

77.   

GÖZDE

KADIRGAN

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Seyahat İşletmeciliği

78.   

MEHMET ÖZERK

ÖZTOPÇULAR

ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce) (%25 Burslu)

79.   

BATUHAN

ASRAV

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Fizik Mühendisliği

80.   

ALPEREN BİLAL

AKCAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Köprübaşı Meslek Yüksekokulu/Harita ve Kadastro

81.   

YUSUF

PEKER

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu)

82.   

IRAZ

YAMAN

OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret (İÖ) (%50 Burslu)

83.   

AYKAN

AKDUMAN

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Ayvalık Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi (İÖ)

84.   

CAN

NERGİZ

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

85.   

ENES

GÖZÜKARA

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Kütahya Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri

86.   

ÖZGE

KAPTAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Demirci Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

87.   

ATAKAN

GÜRGEN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)

88.   

RAHMİ AKCAN

ERGÜLER

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ/Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu/Spor Yöneticiliği

89.   

ECE

TEKİN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Maliye (İÖ)

90.   

ELİF HAZAL

TEKDEMİR

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Felsefe (Açıköğretim)

91.   

EMİR

ÇAKAR

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Biyoloji (İÖ)

92.   

EMREHAN

ARAS

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/Konaklama İşletmeciliği (Açıköğretim)

93.   

DAMLA

KÖÇEK

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Lojistik Yönetimi (İngilizce) (Tam Burslu)

94.   

MÜZEYYEN YAĞMUR

KILINÇ

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat

95.   

GİZEM

ÇETİN

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı (%25 Burslu)

96.   

MERVE

TANERİ

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

97.   

SEMİH

ARSLAN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)

98.   

HATİCE HİLAL

ÜNAL

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

99.   

AYBARS

ALTAY

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İngilizce)

100.  

ÖZGÜN

ÖZTÜRK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)

101.  

AYKUT DOĞA

KAYNAR

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Ayvalık Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği

102.  

BERKAN

GELMİŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Spor Yönetimi (Açıköğretim)

103.  

GÖRKEM

GÜLER

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)

104.  

GAMZE

YILDIRIM

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Gördes Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

105.  

MEHMET SALİH

ERTAN

İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Tarih (İngilizce) (%50 Burslu)

106.  

ÖZGE

ÇETİN

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Moda Tasarımı

107.  

DEMİR

DEMİREL

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)

108.  

ASİL

UZUN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce) (Tam Burslu)

109.  

OGÜN

ÇAĞLAR

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ/Mühendislik Fakültesi/Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İÖ)

110.  

ÜMİTCAN

YİĞİT

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik Fakültesi/Deri Mühendisliği

111.  

SEREN

ERBOZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Tarih (Açıköğretim)

112.  

GAMZE

KARACA

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ/Sındırgı Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret

113.  

ECEM

VARIM

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi (Tam Burslu)

114.  

ZİŞAN

GENLİK

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Pazarlama (İngilizce)

115.  

FATİH SEFA

ARIKAN

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Kimya

116.  

MERT

KARADERE

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/İşletme ve Ekonomi Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (%50 Burslu)

117.  

TUTKU

ELDENİZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Edebiyat Fakültesi/Sosyoloji

118.  

ASAF KEREM

AYDIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Tanıtım (Açıköğretim)

119.  

MELİS

ZOROĞLU

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)

120.  

EMRE

KALKAN

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Mühendislik Fakültesi/Gıda Mühendisliği (İÖ)

121.  

EFECAN

BOZDAĞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Medya ve İletişim (Açıköğretim)

122.  

BİLGE

PAKYAPAN

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Kimya

123.  

MELİKE

KARAÜZÜMLÜLER

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Alanya İşletme Fakültesi/Turizm İşletmeciliği (İÖ)

124.  

ELİF

ARTUĞ

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Meslek Yüksekokulu/Halkla İlişkiler ve Tanıtım

125.  

HAKAN

EVCİL

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

126.  

OKAN

YAZILIKAYA

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Moda Tasarımı

127.  

DENİZ

ERGÜL

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat (İÖ)

128.  

ANIL

KIRDİKEN

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)/Simav Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

129.  

KUTAY

GÖNÜL

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Hukuk Fakültesi

130.  

MERVE

EREKİCİ

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi

131.  

HAMDİ OKAY

ÇİNETÇİ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

132.  

EFECAN

ACAR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Seyahat İşletmeciliği

133.  

ESRA

ABDULLAHOĞLU

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)/Veteriner Fakültesi

134.  

MERVE

ALTAR

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Matematik (İngilizce) (İÖ)

135.  

DOĞUHAN

DİRİM

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Köprübaşı Meslek Yüksekokulu/İşletme Yönetimi (İÖ)

136.  

SADIK

ÖZKAYA

MUĞLA ÜNİVERSİTESİ/Milas Sıtkı Koçman Meslek Yüksekokulu/Pazarlama

137.  

BURCU

ÜZ

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)/Mühendislik Fakültesi/Makine Mühendisliği

138.  

MURAT CEMAL

ÖNDER

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Fen-Edebiyat Fakültesi/Kimya

139.  

SEVİM ÖYKÜ

ARITÜRK

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce) (%50 Burslu)

140.  

BURCU

KOÇ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/İnsan Kaynakları Yönetimi (Açıköğretim)

141.  

ASİL GÜNGÖR

ATAY

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi/Görsel İletişim Tasarımı

142.  

SEDEF

İZMİRLİ

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema (İngilizce) (%50 Burslu)

143.  

PINAR

AKTAŞ

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

144.  

GİZEM

TALAY

ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)/ODTU KUZEY KIBRIS KAMPUSU (KKTC-GÜZELYURT)/İktisat (Tam Burslu)

145.  

NALAN

ATEŞ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Sosyoloji (Açıköğretim)

146.  

BELCE

ATILGAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Ahmetli Meslek Yüksekokulu/Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı (İÖ)

147.  

ANIL CAN

YILAR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği

148.  

BELGİN

SARIGÜL

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (%50 Burslu)

149.  

SEVGİ SEDA

DOĞANAY

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Biyoloji

150.  

CEM

SERT

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%25 Burslu)

151.  

TUĞÇE

ERDOĞAN

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Eğitim Fakültesi/Fen Bilgisi Öğretmenliği

152.  

İREM FATMA

TOSUN

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (İngilizce)

153.  

UMUT

ÖZTUĞ

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Eğitim Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği (%50 Burslu)

154.  

SİNEM

DİZDAROĞLU

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

155.  

İSMAİL

BUDAKER

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret

156.  

AYÇA

KÖSE

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme

157.  

YİĞİT

ARAS

İZMİR ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Otel İşletmeciliği (%25 Burslu)

158.  

ANIL

DURAK

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman

159.  

GİZEM BURÇİN

KOLAYLI

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Eğitim Fakültesi/Almanca Öğretmenliği

160.  

MİTHAT CAN

ALAGÖZ

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/İktisat (Açıköğretim)

161.  

ALİ GÖKHAN

PASA

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)/Sosyal Bilimler Meslek Y.O./Turizm ve Otel İşletmeciliği (Uzaktan Eğitim)

162.  

GÜLAL

DUDUL

CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İşletme (İÖ)

163.  

MERTCAN

KÖSEOĞLU

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

164.  

GİZEM

ÖZYİĞİT

GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Ekonomi (%50 Burslu)

165.  

ÖZLEM

ÜNAL

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İktisat Fakültesi/Uluslararası İlişkiler (Açıköğretim)

166.  

TANSU

DURANOĞLU

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Kimya

167.  

YAĞIZ YİĞİT

YILDIZ

GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)/Mühendislik Fakültesi/Endüstri Mühendisliği (%50 Burslu)

168.  

KAYHAN

YALÇIN

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)/Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Y.O./Konaklama İşletmeciliği

169.  

AYÇE

YERGÖK

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Adalet (Açıköğretim)

170.  

PELİN

AYDIN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/İşletme Fakültesi/İşletme (Açıköğretim)

171.  

BUSE

BELE

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Fen Fakültesi/Kimya

172.  

ORKUN

BOZKURT

YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Uluslararası Ticaret ve Finansman (İngilizce)

173.  

BELİS

AKÇIL

EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/İletişim Fakültesi/Radyo, Televizyon ve Sinema

174.